Aktualności

Nemak to światowy lider przemysłu motoryzacyjnego, oferujący innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdu, związane z projektowaniem i produkcją podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia...
#

Nemak to światowy lider przemysłu motoryzacyjnego, oferujący innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdu, związane z projektowaniem i produkcją podzespołów aluminiowych układu przeniesienia napędu oraz konstrukcji nadwozia.

Jako jeden z największych na świecie producentów aluminiowych bloków silnika i głowic cylindrów do samochodów, zatrudnia ponad 22 000 pracowników w 36 zakładach znajdujących się w 16 krajach – w tym w Polsce, w Bielska-Białej – gdzie zlokalizowane są Centrum Rozwoju Bloków Silnika oraz Centrum Rozwoju Komponentów Strukturalnych.

Dla ponad 1100 pracowników Admotion wdrożyło unikatowy system Digital Signage, doskonale sprawdzający się zarówno w przestrzeni biurowej, jak i w halach produkcyjnych, którego przeznaczeniem jest komunikacja pomiędzy różnymi działami Firmy (HR, Produkcja, Zarząd, BHP), a jej pracownikami. Ekrany 55” i 65” zamontowane zostały m.in. w budynkach biurowych oraz wydziałach jak Odlewnia Ciśnieniowa Bloków Silnika i Skrzyń Biegów, Odlewnia Ciśnieniowa Komponentów Strukturalnych, Odlewnia Kokilowa, Narzędziownia czy Wydział Utrzymania Ruchu.

Na system składają się profesjonalne ekrany, przystosowane do pracy 24/7, współpracujące z dedykowanymi playerami digital sigange. Z uwagi na specyfikę lokalizacji ekranow Admotion dostarczyło specjalistyczne, dedykowane obudowy wyposażone w system chłodzenia i zapewniające odpowiednią szczelność. Obudowy wykonanie dla Nemak chronią ekrany przed ciężkimi warunkami panującymi na terenie obiektu (pyły, wstrząsy, temperatura).

Firmie Nemak dziękujemy za zaufanie – i liczymy na wdrożenie Digital Sigange także w pozostałych zakładach Nemak (na całym świecie :)).

Podobne wpisy