Reklama

REKLAMA
Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu komunikacji marketingowej.

U podstaw naszej działalności, leży chęć uchwycenia uwagi dzisiejszych konsumentów. Zaczęliśmy od instalacji pierwszego ekranu w placówce medycznej, a dziś zajmujemy się prowadzeniem wielokanałowych kampanii reklamowych. Jako właściciel nośników reklamowych obecnych w całej Polsce, doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi odpowiedniego dobrania kanałów komunikacji – zarówno ze względu na aspekty techniczne jak i dostosowanie kreacji do wybranych nośników.

Jeśli szukasz agencji, która posiada doświadczenie w zarządzaniu nośnikami i tworzeniu skutecznych kreacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

HealthTV, to nasz flagowy produkt pozwalających na prowadzenie kampanii reklamowych w placówkach medycznych. Nasze ekrany obecne są w sieciach takich jak Luxmed, Polmed, Swissmed, Affidea, Centermed czy Olmed.

Poznaj nas bliżej zapoznając się z naszymi usługami

Nasze realizacje

Usługi reklamowe
Potrzebny tekst

Ogólnopolska sieć ekranów w placówkach medycznych. Emituj swój spot w wybranych lokalizacjach lub w całej sieci, by dotrzeć do ponad 2 milionów osób miesięcznie.

Ekrany
Health tv

APLIKACJA
ADSPLANNER

Skorzystaj z naszej intuicyjnej aplikacji do planowania kampanii reklamowych w autobusach, pociągach, placówkach medycznych i aquparków. Koniec z wysyłaniem tysiąca zapytań. Planuj media w jednym miejscu.

Potrzebujesz projektów graficznych ulotek, spójnej identyfikacji kampanii lub spotów promocyjnych?Prześlij nam brief, nasi graficy stworzą projekty szyte na miarę Twoich potrzeb.

Projektowanie
graficzne

Ambient
marketing

Chcesz zorganizować niezapomniane wydarzenie lub dotrzeć do klientów wykorzystując niestandardowe formy komunikacji? Sprawdź nasze portfolio. Chętnie stworzymy z Tobą coś nowego!

Call Now Button