Projektowanie Graficzne

Projektowanie Graficzne

Skuteczna komunikacja marketingowa oparta jest na dwóch elementach – dobrym komunikacie oraz odpowiedniej jego prezentacji. Wierzymy, że projektowanie graficzne to odzwierciedlenie charakteru marki oraz roli projektowanego materiału, jaką ma spełnić. Jeśli szukasz wykonawcy, który kompleksowo podjedzie do projektowania graficznego, dobrze trafiłeś.

Zajmujemy się projektowaniem wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych (ulotki, plakaty, DTP, gadżety, katalogi), stron WWW oraz aplikacji mobilnych. Nasz zespół kreatywny, przygotuje dla Ciebie zarówno propozycje wizualizacji jak i dostosuje copywriting.

Poniżej prezentujemy niektóre nasze realizacje.

Nasze doświadczenie

0
projektów
0
spotów

Nasze realizacje

HCV

HCV

29 marzec, 2017

Kampania mająca na celu zbudowanie świadomości ryzyka zakażenia wirusem zapalenia wątroby typu C, prowadzona była przez Państwowy Zakład Higieny na przełomie 2016 i 2017 roku.

Wolne Miasto

Wolne Miasto

30 marzec, 2017

Dla jednego z największych deweloperów w Polsce ECO CLASSIC mieliśmy przyjemność realizowania kompleksowej promocji drugiego etapu inwestycji mieszkaniowej WOLNE MIASTO w Gdańsku.

DrWitt

DrWitt

4 kwiecień, 2017

Na ekranach zlokalizowanych w sieciach medycznych Polmed, Swissmed, CMP, Centermed, Scanmed, Luxmed, Affidea i innych trwała emisja 30 sekundowych spotów.

Saturn

Saturn

4 kwiecień, 2017

Przed otwarciem nowego sklepu SATURN w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni zrealizowaliśmy kampanie promocyjną na terenie SKM Trójmiasto.

Call Now Button