HealthTV

Healthtv

HealthTV to sieć ekranów w placówkach medycznych o najwyższej jakości obsługi. Od 2009 roku staramy się by komunikacja z pacjentami prowadzona za pośrednictwem HealthTV, przynosiła wymierne korzyści zarówno reklamodawcom jak i przychodniom w których ekrany są zainstalowane.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy odpowiedzialni za produkcję pętli programowej, która ma zadanie zaangażować odbiorców. Codziennie aktualizowany content daje nam pewność, że osoby oczekujące chętnie zapoznają się z treściami placówki medycznej, oraz pojawiającymi się na ekranach reklamami. Ułożenie odpowiedniej proporcji pomiędzy treściami promocyjnymi i programowymi, to klucz do sukcesu kampanii na ekranach w ośrodkach zdrowia.

Odpowiedzialni za serwis techniczny ekranów, dbamy bezawaryjność nośników i prawidłowy przebieg kampanii. Ekrany zainstalowane są w poczekalniach takich sieci medycznych jak Luxmed, Polmed, Centermed, Affidea, Swissmed, Olmed, Scanmed, oraz w wielu placówkach niezrzeszonych, będących liderami opieki medycznej w danym regionie.

Badania Skuteczności Kampanii prowadzonych w HealthTV

Zostaw firmowy e-mail by otrzymać wyniki!

0
lokalizacji
0
ekranów
0
emisji spotu dziennie!
0
mln odbiorców miesięcznie
Saturn

Saturn

4 kwiecień, 2017

Przed otwarciem nowego sklepu SATURN w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni zrealizowaliśmy kampanie promocyjną na terenie SKM Trójmiasto.

Innowacyjna Placówka Bankowa

Innowacyjna Placówka Bankowa

10 kwiecień, 2017
Olivia Business Center

Olivia Business Center

10 kwiecień, 2017
Corporate TV

Corporate TV

10 kwiecień, 2017
Call Now Button