FLACK MEDYCYNA

SYSTEM DIGITAL SIGNAGE W PLACÓWKACH FALCK MEDYCYNA

Falck medycyna sp. z o.o. jest liderem ratownictwa medycznego w Polsce oraz dynamicznie rozwijającym się podmiotem świadczącym prywatne usługi medyczne oraz usługi na podstawie kontraktu z NFZ we własnych centrach medycznych zlokalizowanych w całym kraju.W pierwszym kwartale 2018 roku wdrożyliśmy system digital signage w placówkach Falck Medycyna sp. z o.o. na terenie Polski.

Przychodnie Falck zostały jednocześnie podłączone do sieci HealthTV, dzięki której wyświetlany feel good content jest obecny na ekranach od pierwszego dnia funkcjonowania systemu. W pętli programowej odbiorcy mogą znaleźć bloki prozdrowotne, informacje dla kobiet w ciąży i młodych mam, informacje od Falck Medycyna sp. z o.o. oraz wiele innych ciekawych bloków HealthTV.

System pozwala na zdalne zarządzanie treścią z centrali dzięki dostępowi do panelu zarządzania. Zarówno Admotion – jako operator HealthTV – jak i Falck mogą zarządzać odpowiednimi częściami pętli programowej.Dziękujemy za zaufanie i jesteśmy dumni z tego projektu!

Call Now Button